Možnosti platby

Dobírka

Cenu zaplatíte při převzetí zboží od poštovního doručovatele (platba v hotovosti) či na poště (platba v hotovosti). Při tomto způsobu platby účtujeme k ceně objednávky poplatek (dobírkovné) 25 Kč.   

Platba při převzetí na odběrném místě

Cenu objednávky zaplatíte při převzetí zboží na odběrném místě hotově nebo kartou. Platba při osobním převzetí je bez poplatku.

Bankovní převod

Cenu objednávky můžete uhradit převodem ze svého účtu na účet studia Stará škola, s. r. o., č. 364 803 648/5500. Jako variabilní symbol platby uvádějte číslo vaší objednávky, které se zobrazí po jejím dokončení. Zboží expedujeme po připsání platby na náš účet. 

Platba kartou / Platba bankovním převodem

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě.